Проблематика лікування наркозалежності

Сьогодні поговоримо про проблему наркотичної залежності у нашому місті Львів. Нажаль, за статистикою, ця біда приходить в кожну другу родину. Наркоманія – це хвороба, яку потрібно лікувати! Варто зазначити, що існує стереотип у суспільстві, нібито наркоман – це вже пропаща людина, на якій потрібно «ставити хрест». Але це не так! На даний момент наркотична залежність успішно лікується. Але ви повинні знати, що існують різні методи.


Щоб дійсно отримати бажаний позитивний результат в одужанні – вам варто віддати перевагу, при виборі методу лікування, на користь спеціалізованих профільних клінік, які мають досвід в процесі терапії залежності, навідміну від звичайних лікарень. Відмітимо, що наша клініка Пульс надає весь широкий спектр послуг з лікування наркозалежності. Ви можете звернутися до нас за безкоштовною онлайн чи офлайн консультацією і ми підберемо сучасний метод лікування, який підходить саме для Вас!

Комплексний підхід до лікування

Що включає в себе комплексний підхід до лікування наркоманії, який використовуємо ми в своїй практиці? Це ряд заходів, спрямований на отримання позитивного результату в одужанні від залежності.

лікування наркозалежності


Ми використовуємо такі методи в терапії залежності:
Медикаментозну детоксикацію.
Психосоціальну реабілітацію.
Соціальну адаптацію.
Інтеграцію в соціум.
Якщо залежний проходить всі вказані вище етапи – то успішність в одужанні неминуча! Тобто, для розуміння, ви повинні особливо звертати увагу на те, чи використовує обрана вами клініка ці методи. Бо буває так, що недобросовісні фахівці опираються тільки на якийсь один напрямок, що в кінцевому висновку, нажаль, не приносить бажаного результату.

Кваліфікований медичний персонал

Це також не менш важливий аргумент при виборі спеціалізованої клініки з лікування наркотичної залежності. Медичний персонал повинен бути кваліфікованим та дипломованим. А також мати досвід у роботі з залежними людьми. Тому що одні й ті самі медичні процедури трішки, все ж таки, різняться у виконанні з залежними та незалежними людьми. Лікарі, які проводять детоксикацію, повинні мати на то відповідні дозволи та допуски.

лікування наркозалежності


Психологічний підхід також різниться. Психологи і психіатри повинні мати досвід роботи з залежністю. Клініка Пульс і місті Львові залучає до своїх лав тільки дипломованих висококваліфікованих фахівців, які знають свою справу

Сучасні методи діагностики та лікування

Важливо відмітити, що будь-яка хвороба, в тому числі наркозалежність, успішно лікується, якщо вчасно та правильно її діагностувати. Наркоманія має свої стадії розвитку. І чим раніше ви виявите в себе чи своїх рідних ознаки захворювання – тим менше буде проблем, які приносить наркотична залежність в кожну сім’ю. А також шанс на успішність лікування буде значно вищим!
Як ми діагностуємо хворобу залежності в нашій клініці Пульс? Ми використовуємо тільки сучасні перевірені методи, такі як:
Медичне тестування.
Психологічна діагностика.
Консультативні висновки психіатрів.
Всі ці підходи дієві і перевірені досвідом. Ви можете звернутись за допомогою до нас, з впевненістю що ви її отримаєте належним чином!

Індивідуальний план лікування

Кожна людина різна. Не існує двох ідентичних особистостей на планеті. Тому і підхід в лікуванні залежності повинен бути індивідуальним для кожної окремої людини.
Виходячи з попередніх пунктів нашої статті ми вже зрозуміли, як діяти при виборі клініки та правильної діагностики хвороби. Після цих двох процедур настає етап, коли наші лікарі розробляють індивідуальний план лікування, який підійде саме для Вас.

Ми враховуємо особливості здоров’я кожної людини, опираючись на вже зроблені медичні аналізи, що проводяться безпосередньо в стаціонарі нашої клініки Пульс. Також, до уваги беремо соціальне оточення пацієнта та допомагаємо проходити курс психотерапії, не втрачаючи соціальні зв’язки і не створюємо нових проблем, з якими є ризик зіткнутися після виписки з клініки. (втрата роботи і т.д.)
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це головне гасло нашої клініки Пульс у місті Львів!

Цілодобовий медичний нагляд

Важливим аспектом при лікуванні наркозалежності, а особливо на перши початкових етапах, для наркозалежного – є цілодобовий медичний нагляд. Справа в тому, що на початковому етапі хворий відчуває гострий абстинентний синдром (ломку). Його постійно тягне до наркотиків і чергового вживання. Цей період є найбільш небезпечним для життя і здоров’я людини.

лікування наркозалежності

Є високі ризики інфарктів, інсультів та інших ускладнень для здоров’я під час фізичної ломки. Тут потрібний професійний підхід від лікарів і медичний нагляд від персоналу. Ми контролюємо кожний крок пацієнта. Це потрібно для того, щоб максимально мінімізувати ситуації високого ризику для наркозалежного. Всі показники і аналізи вимірюються цілодобово!

Психологічна реабілітація та підтримка

Наступним і найбільш важливим етапом в лікуванні наркозалежності буде психосоціальна реабілітація, яка також складається з різних напрямків. З ними ми вас знайомили в попередніх статтях. Рекомендуємо вам ознайомитись з тим матеріалом..
Реабілітація – це великий комплекс заходів, який проходить в стаціонарі клініки Пульс. Пацієнт систематично працює з психологами та консультантами з хімічної залежності, як в груповій так і в індивідуальній психотерапії. Це дає змогу знайти першопричину, що повпливала на зародження та розвиток наркозалежності. І як результат – викорінити причину вживання, для того, щоб насолоджуватись щасливим життям без наркотиків.


Сам процес реабілітації проходить на базі стаціонару клініки Пульс. Але як відомо, боротьба з хворобою залежності, це процес довжиною в ціле життя. Тому клініка Пульс розробила авторську програму підтримки залежних людей, які вже закінчили процес реабілітації і знаходяться в соціумі. Ми організовуємо безліч заходів та зустрічей, які спрямовані на підтримку чистоти і тверезості кожного нашого пацієнта. Це можуть бути:
Групи самодопомоги – це щотижневі зустрічі виздоровлюючих залежних. Вони спрямовані допомогти в стресових ситуаціях шляхом спілкування та підтримки одне одного. У залежних є вислів: «Ми хворі настільки – наскільки ми не виговорились». Це підтверджує те твердження, що без допомоги та спілкування не слід чекати стійкої та якісної ремісії.

лікування наркозалежності


Спортивні заходи – футбол, волейбол, баскетбол, теніс та інші види спорту, до яких ми залучаємо одужуючих людей. Ці заходи допомагають якісно зняти напругу та тривожні стани. А також об’єднатися в одну єдину команду зі спільною метою!
Спільні творчі вечори – це походи в кіно, театри та ін.. Це сприяє саморозвитку та обізнаності.
Заходи спрямовані на профілактику наркоманії у Львові. Ми постійно співпрацюємо з правоохоронними органами та міськими службами в напрямку профілактики наркозалежності серед молоді та підлітків, які знаходяться в групі ризику.

Висновок

Отож, давайте підведемо підсумки всього вище сказаного.
Лікування наркотичної залежності, це досить кропіткий процес, який потребує сучасного та кваліфікованого підходу, системного цілодобового нагляду та правильної підготовки до початку одужання.
Лікування від наркоманії потрібно проводити тільки в спеціалізованій клініці, яка має відповідні дозволи та професійних фахівців!
Якщо проблема залежності прийшла у вашу сім’ю – то радимо звернутись за допомогою саме в нашу клініку Пульс, що знаходиться у Львові. Ми правильно діагностуємо та підберемо метод лікування, який підійде саме для Вас!

Перегляньте відгуки наших клієнтів

Наш консультант завжди на зв'язку

Наші відділення знаходяться у м.Львові та області - заповніть форму і ми перетелефонуємо Вам!

Результат залежить від твоїх дій!

Почни лікування вже сьогодні!

Одужуй з комфортом із клінікою ПУЛЬС!

За додатковою інформацією – телефонуйте +380990040485 або +380980708772

Література

Лікування наркоманії. Практичний посібник до одужання – Руслан Ісаєв

Литвинчук Л. М. Основні підходи до вивчення проблеми наркотичної залежності

Гофман А. Г. Клінічна наркологія / А. Г. Гофман. – Москва: Миклош, 2003.

Траутманн Ф. Амбулаторна реабілітація хворих із залежністю від наркотиків / Траутманн Ф., Валентик Ю.В., Мельникова В.Ф. Методичне керівництво. – М.: Добро, 2002

Наші соціальні мережі

Схожі статті

15 відповідей

 1. Коли залежний потрапляє в клініку ,та в нього ложка , йому чхати на тих психологів які там є !!! йому важливо пройти кваліфіковану допомогу нарколога , тому слід обирати дійсно тих , хто має таких фахівців😉

  1. Не один раз бачив відео про такі реабілітації, але ніколи не було інформації що буде після, як має виглядати життя в подальшому, хочу спробувати полишити алкоголь, було дуже цікаво дізнатись!

 2. На мою думку лікування залежності в центрі це самий дієвий спосіб лікування. Запорука успіху комплексний підхід! Злагоджена робота лікарів і психологів.

 3. Це дійсно так.Наркологічна залежність- це дуже велика проблема в даний час. І добре що є така клініка “Пульс”там дійсно працюють кваліфіковані спеціалісти. Сам проходив там лікування.

 4. Для мене ця інформація є дуже актуальною так як наркоманія та алкоголізм дуже поширюються в нашому житті

 5. Так мені допомогла реабілітація в клініці ”Пульс” де тільки не лікувався, завжди марно.В клініці гарний персонал та чудові умови перебуваня.Я і моя сім’я дуже вдячні за допомогу.

 6. На особистому досвіді скажу що самостійно справитись з залежністю не можливо. Реабілітація один з дієвих способів щоб вернутись до нормального способу життя. Двома роками тверезості завдячую реабілітації і людям які себе в це посвятили. Дякую клініці “Пульс” за допомогу!

 7. Тільки стаціонар. Все інше малодієве. Тільки спеціалізована клініка може дійсно допомогти побороти залежність!

 8. Я гадаю такі заклади як “Пульс”
  потрібні,щоб допомогти людям, самостійно це важко зробити, сам проходив таке, і потрібен тільки стаціонарне лікування, дома важко це зробити, звертайтеся за допомогою.

 9. Я знаю зі свого досвіду що це самий дієвий спосіб покінчити з залежністю це реабілітація в клініці

 10. Тут відразу зрозуміло що люди знають свою справу адже все дуже якісно розписано. Продумано до деталей і зроблено для людей щоб справді допомогти. Це як на мене найважливіше !

 11. Я залежний більш 20 років,сам військовий.Перепробував все,але зупинився тільки на реабілітації,и зараз тверезий. Це реально працює.Рекомендую!

 12. Важко було просто уявити наскільки це глобальна проблема, син вживає наркотики, думали з часом сам дійде до того аби кинути, але після прочитання статті розумію що нам потрібна допомога та ці умови аби він міг справді якісно полишити вживання…
  Щиро дякую за цю інформацію!

  1. Перший раз як читав про лікування наркоманії в інтернеті, навіть боявся признатись батькам що вживаю, начитався різних історій і картинка взагалі не складалась, завдяки цій статті наважився нарешті на лікування і розповів батькам, а вони мене підтримали, дякую за це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *