Психологічне тестування виявлення ознак алкоголізму

Тест на ознаки алкоголізму (MAST) – Ваш перший крок до здорового життя

Ласкаво просимо до розділу психологічного медичного тестування клініки "Пульс"!

тести для наркоманів

Чому важливо пройти тестування?

Психологічне тестування є ключовим елементом у визначенні рівня залежності та розробці ефективного плану лікування. Воно дозволяє виявити наявні проблеми, оцінити їхній вплив на ваше життя та здоров’я. Завдяки сучасним методам тестування ви зможете скласти детальну картину вашого стану та обрати найбільш ефективні шляхи допомоги. Пройдіть тестування, щоб дізнатися більше про себе та зробити перший крок до лікування.

Позбутися залежності?

Залиште заявку зараз, ми передзвонимо вам протягом 10 хвилин!

Тест на ознаки алкоголізму (MAST)

У наркологічній клініці “Пульс” міста Львів ми розуміємо, наскільки важливо вчасно визначити наявність алкогольної залежності. Для цього ми пропонуємо вам пройти Тест на ознаки алкоголізму Університету штату Мічиган (MAST). Це один із найбільш надійних і широко використовуваних інструментів, який допомагає виявити проблеми з алкоголем на ранніх етапах.

Що таке тест MAST?

MAST (Michigan Alcoholism Screening Test) був розроблений в 1971 році і є стандартним тестом для виявлення ознак алкоголізму. Він складається з серії запитань, які стосуються вашого ставлення до вживання алкоголю та його впливу на ваше життя. Цей тест допомагає виявити не лише фізичну, але й психологічну залежність від алкоголю.

Як проходить тестування?

Тест містить 24 запитання, які охоплюють різні аспекти вашого життя, такі як:

  • Частота і кількість вживання алкоголю.
  • Вплив алкоголю на ваші стосунки з іншими людьми.
  • Проблеми, які можуть виникати через вживання алкоголю, наприклад, на роботі або в сім’ї.
  • Ваші спроби зменшити або припинити вживання алкоголю.

Відповідаючи на запитання, ви зможете оцінити свій стан та зрозуміти, чи є у вас схильність до алкоголізму.

Також можна пройти тестування під час особистого візиту до нашої клініки, де вам допоможе фахівець.

Конфіденційність данихВсі дані, які ви надаєте під час проходження тестів, є конфіденційними та використовуються виключно системою обробки даних (сервером), жодна людина не має змоги побачити Ваші відповіді.

Увага! Результати тестів, доступних на нашому сайті, не є медичним діагнозом і не повинні використовуватися як основа для самостійного лікування. Тести призначені виключно для попередньої оцінки вашого стану і надання загальної інформації. Для отримання точного діагнозу та відповідної медичної допомоги обов'язково зверніться до кваліфікованого фахівця.

Тест на алкоголізм (MAST) – Ваш перший крок до здорового життя!

Ви вважаєте, що випиваєте не більше за інших: ( тобто не більше, ніж основна маса людей )?

Одужання можливе: дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам подолати наркоманію

Подзвоніть нам:

Або заповніть форму і ми Вам передзвонимо:

Увага!

Результати тестів, доступних на нашому сайті, не є медичним діагнозом і не повинні використовуватися як основа для самостійного лікування. Тести призначені виключно для попередньої оцінки вашого стану і надання загальної інформації. Для отримання точного діагнозу та відповідної медичної допомоги обов’язково зверніться до кваліфікованого фахівця.

Що ще варто врахувати:

  1. Конфіденційність даних. Всі дані, які ви надаєте під час проходження тестів, є конфіденційними та використовуються виключно системними пристроями ( жодна людина не може побачити Ваші відповіді ).

  2. Рекомендація звернутися до лікаря. Якщо результати тестів вказують на можливу наявність проблем з алкоголем або наркотиками, ми настійно рекомендуємо звернутися до лікаря для подальшої консультації та діагностики. Самолікування може бути небезпечним і погіршити ваш стан.

  3. Професійна підтримка. Наші тести не замінюють професійну медичну консультацію. При виникненні будь-яких питань чи сумнівів щодо вашого здоров’я, обов’язково звертайтеся до лікаря. Професійна підтримка допоможе вам отримати точний діагноз і розробити план лікування.

  4. Відсутність юридичних зобов’язань. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які рішення або дії, прийняті на основі результатів тестування. Використання результатів тестів здійснюється на ваш власний ризик.

  5. Обмеження тестування. Тести, представлені на нашому сайті, можуть мати обмеження щодо точності та можуть не враховувати всі індивідуальні особливості пацієнта. Для повного розуміння вашого стану необхідно комплексне медичне обстеження.

Наркологічна клініка "Пульс" - Ми завжди поряд!