Загальні поняття про залежність

( офіційні відгуки Гугл Україна про клініку “Пульс” та нашу роботу можна – подивитись тут )

Проблема наркотичної залежності була актуальна у всі часи, але найбільш широкого масштабу та розповсюдження вона набула в наші дні. Це одна з найнебезпечніших хвороб по всьому світу. Ще кілька десятиліть тому, суспільство намагалося не помічати проблему наркотичної залежності і ставилося до наркозалежних, як до людей, яких вже нічого не врятує. Наркоман – це було клеймо на все життя! Але згодом, світ все ж таки почав змінюватись і шукати способи лікування наркотичної залежності. Не всі вони дієві і ефективні, тому, щоб не втрачати дорогоцінний час, краще звертатись за допомогою в лікування залежності до справжніх професіоналів та кваліфікованих лікарів. Варто відмітити, що з розвитком ефективних методів лікування залежності, сама залежність не стояла на місці. З’являлися все нові і нові види та типи наркотиків. Все більш смертельні та руйнівні. Сьогодні ми розповімо вам про найстрашніші наркотики, які існують на даний момент це – спайси та солі «Альфа PVP».

Що таке спайси та солі?

Дані наркотики – це нищівні речовини, які руйнують здоров’я та особливо психіку залежного вже після першого вживання. Завдають непоправної шкоди для організму. Викликають незворотні розлади психіки, які не завжди вдається  виправити медикаментозним лікуванням.

     СПАЙС – це синтетична марихуана. Основною діючою речовиною являються синтетичні канабіноїди.  Часто спайси плутають зі звичайною марихуаною, бо зовнішній вигляд не сильно відрізняється від коноплі. Наркоторговці часто користуються цією схожістю і підміняють звичайну марихуану на синтетичну. Для чого це роблять? Ефект від дії синтетичної марихуани в рази більш сильний і довготривалий. Він закорінюється в ейфоричній пам’яті залежного вже після першого вживання. Тому і хвороба залежності розвивається і прогресує набагато швидше і сильніше. Як наслідок – попит на ці речовини росте а прибуток наркокартелів збільшується в геометричній прогресії.

     СІЛЬ – здаєтся, що це безпечна назва, яка не несе нічого поганого. Чого не скажеш про наркотичну речовину під цією назвою. Сіль – це сильний наркотик синтетичного походження. Зазвичай, він розповсюджується наркоділками у вигляді маленьких кристалів різного кольору, що за зовнішнім виглядом дуже нагадують морську сіль для ванни. Від цього і пішла така назва. Сам наркотик є дуже небезпечним та смертельним. Ефект від його вживання може бути кожного разу різним. Спрогнозувати поведінку залежного під дією солей майже неможливо. Це може бути і спокійна параноя та страх, а може бути і психоз із застосуванням фізичної сили.  Часто трапляються смертельні випадки або психічні розлади вже після перших кількох вживань. Сіль, за офіційними даними, винайшли в Китаї в 2000-х роках. Там цей наркотик набув широкого попиту і розповсюдився по всьому світу. Основною перевагою для залежних при виборі цього наркотику та водночас головною проблемою суспільства є те – що це один з найдешевших наркотиків, він легко розповсюджується серед підлітків, які мають фінансову можливість його вживати. Для розуміння, вартість дози солей приблизно така ж сама як і вартість обіду у шкільній їдальні. Більше того, наркоторговці самі пропонують абсолютно безкоштовно спробувати солі. Після чого людина вже не може від них відмовитись і потрапляє в пастку наркотичної залежності!

Причини розвитку залежності від солей та спайсу

Нажаль, конкретної однієї якоїсь причини розвитку залежності не існує. Якщо б можна було її виявити та викорінити – то суспільство успішно побороло б залежність раз і назавжди. Проте, є ряд факторів, які так чи інакше впливають на життя людини і можуть спровокувати розвиток наркотичної чи будь-якої іншої залежності. Давайте спробуємо виокремити основні з причин:

Ми навели вам основні з факторів розвитку залежності. Насправді їх набагато більше! Допомогти розібратися в цьому вам допоможе групова або індивідуальна психотерапія в клініці Пульс.

Симптоми і наслідки вживання солей та спайсів:

Нажаль при вживанні солей та спайсів наслідки вживання будуть очевидними вже після кількох вживань. Якщо при вживанні алкоголю чи опіоїдів ви не можете помітити розвиток залежності з самого початку, то при вживанні речовин, які ми розглядаємо в цій статті – проблеми почнуться з самого початку.

альфа пвп

Симптоми видно неозброєним оком. Наведемо вам кілька основних наслідків при вживанні солей чи спайсів:

Отож, при вживанні солей чи спайсів у вас чи ваших рідних неодмінно будуть розвиватися психічні розлади. На початкових етапах це лікується за допомогою медикаментозної індивідуальної терапії під наглядом психіатра. Якщо ж затягнути зі зверненням до клініки – то наслідки можуть бути незворотними. Людина назавжди може залишитись в своєму уявному світі з голосами в голові. Нажаль, тоді вже про лікування не може бути і мови. Таких людей, згідно законодавства, ізолюють в спеціалізовані заклади або психіатричні установи, де вони проводять залишок свого життя.

Методи лікування залежності від солей та спайсів.

Якщо раніше клеймо «солевик» звучало майже як смертний вирок – то зараз ця хвороба успішно лікується сучасними методами в клініці Пульс! Є різні методи подолання цієї залежності:

В нашій клініці Пульс ми використовуємо всі наявні сучасні методи при лікуванні залежності від солей та спайсів. Варто зазначити, що в деяких інших клініках вам можуть обіцяти вилікувати дану залежність суто медикаментозним способом. Нажаль це – брехня! Найбільш дієвим методом методом на даний момент являється – комплексний підхід. Ми також акцентуємо на ньому увагу та використовуємо його у авторській програмі клініки Пульс.

     Як відбувається лікування комплексним підходом? При лікуванні залежності даним методом, ви спочатку проходите різноманітні медичні огляди та дослідження в нашій клініці Пульс. Потім настає курс медикаментозної детоксикації згідно призначення нарколога та психіатра. По закінченню детоксу, ви проходите курс індивідуальної та групової психотерапії в стаціонарі нашої клініки Пульс.

     За таким алгоритмом дій – ви маєте всі шанси на виздоровлення від залежності. Головне в цьому – вчасно почати лікування, поки наслідки для організму і життя ще не стали незворотними!

Як почати лікування залежності?

Для того, щоб почати лікування цієї страшної хвороби – слід дотримуватись деяких рекомендацій. А також виконати невеликий алгоритм дій, який ми наведемо нижче:

 1. Зателефонувати за гарячою лінією для отримання абсолютно безкоштовної та анонімної консультації за номерами +380990040485 або +380980708772.
 2. Дотримуватись рекомендацій, отриманих від фахівців з лікування залежності в нашій клініці Пульс що до початку лікування та методу, який підходить саме для Вас .
 3. Працювати за авторською методикою клініки Пульс.

Отож, якщо ви хочете позбутися наркотичної залежності у вас або ж у ваших рідних – то вам слід виконати наведені вище рекомендації.

     Ще до початку лікування ви будете стикатися зі своєю ж системою ілюзій та заперечень, яка буде заважати вам розпочати успішний шлях до одужання. Слід розуміти, що без дотримання рекомендацій – залежність буде прогресувати, а шанси на виздоровлення зменшуватимуться.

     Якщо ж ви шукаєте клініку для своїх близьких, то варто розуміти, що мотивація залежного може, як з’являтися, так і різко пропадати. Вам варто запастись терпінням і слідувати алгоритму дій, які вам нададуть фахівці нашої клініки Пульс!

Всі залежні перестають вживати – деяким це вдається зробити ще за життя…

Не ризикуй життям і здоров’ям себе та своїх рідних, зроби перший крок вже сьогодні!

Виздоровлюй комфортно з клінікою ПУЛЬС!

Поширені питання та відповіді:

Що таке спайси та солі?

Спайси – синтетична марихуана з синтетичними канабіноїдами. Солі – сильний наркотик синтетичного походження, що розповсюджується у формі кристалів.

Які основні причини розвитку залежності від спайсів та солей?

Розвиток залежності може бути спричинений генетичним фактором, неправильним вихованням, психологічними та фізичними травмами, а також деструктивним оточенням.

Які симптоми вживання спайсів та солей?

Симптоми включають психічні розлади, неврози, психози, втрату ваги, фізичні виразки, та висипи.

Які існують методи лікування залежності від солей та спайсів?

Методи включають медикаментозне лікування, психосоціальну реабілітацію та комплексний підхід, що включає детоксикацію та індивідуальну або групову психотерапію.

Як почати лікування залежності?

Почати лікування можна, зателефонувавши за гарячою лінією клініки для отримання безкоштовної консультації, дотримуючись рекомендацій фахівців та працюючи за авторською методикою клініки.

Література

Крижанівський Р. Н. Детермінантні структури патології нервової системи: Генераторні механізми нейропатологічних синдромів. М.: Медицина, 1980.

Національний звіт щодо наркотичної ситуації 2012 (дані 2011 року) для Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності Україна Тенденції розвитку, поглиблений огляд з обраних тем / Авт кол : Вієвський АМ, Жданова МП, Сидяк СВ та ін 2012

Психологія наркотичної залежності та співзалежності Монографія / Березін СВ, Лисецький КС, Назаров ЕА – М : МПА, 2001.

Наші соціальні мережі

Схожі статті

14 Відповідей

 1. Дешевий наркотик який робе з людей психічно хворими , самогубцями та вбивцями. Лікування не завжди допомагає, як на мене, Але іншого лікування не існує…

 2. Дуже цікава стаття. Сам колись вживав солі.Вдячний клініці пульс , за те що допомогла справитися з тим безумством що творився в моїй голові . Завдяки їхній допомозі зміг покинути вживання.

 3. Я думаю завдяки комплексному підходу проблему можно подолати!Кваліфіковані фахівці та сучасні методики допоможуть вирішити питання стосовно вживання ПАВ.

 4. Зараз солі напевно самий поширений наркотик.Від нього дуже страждає молодь.Віковий бар’єр взагалі відсутній.Вживання солі накладає відбиток на психіку,та лікування дуже непростий шлях.

 5. На мою думку найстрашніший наркотик, звикаеш з першого прийому дуже важко зав’язати, самому майже неможливо.Сам пробував ледь не зійшов з розуму.Добре що є реабілітації де допомагають

 6. На мою думку це найгірші наркотики які взагалі існують . Від них дуже страшні наслідки тому що це психо-активні речовини і багато людей заходить з розуму,і це ще не всі наслідки…

 7. Всім привіт. Дуже цікава стаття. Я залежний, вживав марихуану та амфетамін більше 15 років, завжди боявся таких речовин як спайси та солі бо бачив їх наслідки на своїх знайомих, ці наслідки були жахливі. Пройшовши курс реабілітації, спостерігав як програма діє на залежних від цих речовин, але це кропіткий процес, який потребує терпіння і сильного бажання, так як ці наркотики дуже сильно змінюють психіку людини. Якщо ви зіштовхнулися з цією проблемою то не зневажайте і звертайтеся до реб центрів.

 8. Ой солі і спайки це взагалі винищення молоді і якщо вчасно не відреагувати і не звернути увагу на проблему, то буде велика біда.

 9. Моя подруга дитинства підсіла на ці солі саме через дитячі травми які були нанесені батьками. Так як народилась в пьющій сімʼї де постійно її ображали. Ось с друзями і почала вживати , шукати підтримку. Тільки через 7 років знайшла клініку яка справді допомогла, це була наркологічна клініка Пульс. Дякую вам за те що пишете такі познавальні статті і допомагаєте людям

 10. Страшний наркотики з жахливи наслідками, що б повністью прийти до нормального життя треба два роки роботи із спеціалістами, кинути самостійно чи просто покататися неможливо, треба реабілітація

 11. Бачив сольовиків і спайсовиків…то просто жесть!!!Таке відчуття,що людям треба терміново на дурдом! Кажуть,що можна не повернутися з тих паралельних світів…Навіть не думайте пробувати сіль і спайси!

 12. Сіль це вбивця молоді, навіть старі наркомани які вживали інші види зараз сидять на солях, люди просто сходять з розуму і стають пацієнтами псих-диспансерів. Тільки довга реабілітація може дати хоч якусь надію щоб вилізти.

 13. Я у шоці від цієї інформації .
  Я знаю, що мій син приймав солі і ще щось…
  Слава Богу , що мені пощастило знайти вихід для того, щоб врятувати сина від цієї ” хімери”.
  Я знаю інше, чим це закінчується … сумно … страшно ….
  Добре, що є такі заклади , як клініка ” Пульс”, де рятують наших рідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *