Важливість тестування ( тести на наркотики ) у сучасному світі

( офіційні відгуки Гугл Україна про клініку “Пульс” та нашу роботу можна – подивитись тут )

Нажаль, всім відомо, що проблема наркотичної залежності досить широко розповсюджена в нашій країні та і світі в цілому. Це найбільший виклик сьогодення для людства. Але добре, що наука не стоїть на місці і стрімко розвивається, шукаючи все нові і нові сучасні методи лікування наркоманії. Проте, сьогодні мова піде не про терапію залежності, а про методики виявлення вживання наркотичних речовин на ранніх етапах прийому.

Бо наркозалежність також не стоїть на місці, а активно прогресує в суспільстві. Кожного року з’являються все нові і новіші види синтетичних та органічних наркотиків. Вплив і дію яких не завжди можна помітити неозброєним оком. Тому ось тут і важливе своєчасне тестування на вміст психо-активних речовин в організмі людини. Ми розкажемо вам, які існують способи тестування на наркотики та про їх важливість в процесі початку лікування чи терапії.

Пам’ятайте, вчасно і правильно діагностована хвороба – це запорука успішного результату в одужанні від наркотичної залежності!


Які ж існують методи тестування на наркотики? Вчені та лікарі поділяють методи тестування за трьома типами:
– Біологічні тести
– Хімічні тести
– Психологічні тести

Більш детально, по кожному з них, ви зможете ознайомитись в нижче наведеній інформації від наших експертів з клініки Пульс..
Біологічні тести:
Існує безліч методів для біологічного визначення вмісту наркотичних речовин в організмі залежного. Основними з них виділяють:
Аналіз сечі – це найбільш простий і розповсюджений метод тестування, який ви можете провести навіть в домашніх умовах. Проводиться такий аналіз шляхом забору невеликої кількості сечі у пацієнта та занурення в неї одноразової тест-смужки для виявлення вмісту різних типів наркотичних речовин.

Варто зазначити, що під окремий конкретний вид наркотиків повинна бути і окрема тест-смужка, яка відповідає за виявлення конкретного наркотику. Тобто, ви не зможете виявити вміст метадону тестом для амфетаміну і навпаки. Такі тести продаються у вільному доступі в будь-якій аптеці чи лікарні. Вони є досить ефективними, але мають і свої мінуси.

Основним недоліком тестування за допомогою сечі буде те, що вони показують короткотривалий проміжок вживання. Якщо говорити простими словами, то такі тести потрібно застосовувати в перші кілька діб після прийому наркотиків. Коли ж пройшов тиждень чи два після останнього прийому наркотиків, то аналіз сечі може їх і взагалі не показати в організмі.

Цим вдало користуються наркомани-початківці, які хочуть схитрити і обманути своїх батьків, котрі захотіли зробити тест дитині в домашніх умовах. Також варто розуміти, що потрібно проводити забір сечі під ретельним контролем! Бо часто буває так, що людина, яку збираються протестувати, просто підмішує звичайну воду в туалеті до самої сечі і віддає вам цю рідину. Ви ж, нічого не підозрюючи, робите швидкий аналіз сечі, який скоріше за все покаже хибний результат і ви залишитесь обманутими!


Аналіз крові – це ще більш дієвий метод тестування на наркотики ніж попередній. Проводиться шляхом забору крові у людини. Він показує більш точний і результат, з широким спектром всіх наявних наркотичних речовин. Це його основна перевага.. Але є і недолік – такі тести проводяться суто в лікарні або ж спеціалізованій клініці, в не зможете самостійно зробити такий тип тестування в домашніх умовах, що потребує додаткових фінансових і трудових затрат.
Аналіз волосся – такі тести проводяться, коли два попередніх види не дали бажаного і правдивого результату, а підозри щодо людини на рахунок вживання наркотиків ще залишились. Цим займаються вузькопрофільні біологічні лабораторії і здебільшого тільки за офіційним запитом правоохоронних органів при розгляді кримінальних чи адміністративних правопорушень закону.

Хімічні тести:
До основних хімічних тестів для визначення вмісту наркотичних речовин в крові чи сечі людини відносять хроматографію та мас-спектрометрію.
Хроматографія – основний принцип роботи такого тесту полягає в поділі клітин речовини в динамічному режимі між рухомою і не рухомою фазами. Цей тест проводиться на спеціалізованому обладнанні в складних хімічних лабораторіях.
Мас-спектрометрія – суть методу така, що речовину для проведення аналізу штучно іонізують, що дає змогу провести підрахунки відношення маси до заряду кожного хімічного елемента. Тобто, кожна хімічна сполука має свої хімічні властивості, що дозволяє їх розрізнити між собою і виявити вміст тих чи інших речовин в організмі люди.
До слова, це досить дорого вартісні та енергозатратні методи, які рідко використовуються в повсякденному житті. Тому їх застосування суто вузькопрофільне.

Психологічні тести:
Будь-яке вживання психо-активних речовин неодмінно буде супроводжуватися психічними розладами чи змінами в поведінці. З огляду на ці фактори шляхом опитування можна виявити, чи вживає людина наркотики чи ні. Окрім простого опитування, психолог, психотерапевт чи психіатр застосовує тактики і методики, які можуть вказувати на брехню збоку людини, яка прийшла на консультацію. Мова жестів та міміка обличчя будуть говорити самі за себе.

Справа в тому, що вживання наркотиків можна вдало приховувати тільки на початкових етапах розвитку залежності. Чим більше людина заходить в наркозалежність – тим більше буде очевидних факторів, які буде помітно з першого погляду. Це як фізичні зміни в організмі, так психологічні проблеми, котрі проявляються у вигляді психозів чи неврозів, а також агресивної чи апатичної поведінки. Варто відмітити, що ефективність психологічних тестів найнижча в порівнянні з біологічними або хімічними.

Такі методи, зазвичай, використовують батьки, які знаходяться в співзалежності зі своїми дітьми чи рідними і не можуть відкрито поговорити про підозри та бояться реакції, яку можуть спровокувати, тому і залучаються допомогою профільних фахівців. Не можна сказати що це погано! Краще використовувати хоч якісь засоби тестування, ніж просто сидіти склавши руки або ж вірити залежному «на слово».

Ефективність та області застосування

Стосовно ефективності тестів на виявлення наркотиків – то ми вже вам розповіли, що кожен з видів має свої переваги та недоліки. Наша клініка Пульс використовує всі вище зазначені методи для тестування на вміст наркотичних речовин в організмі людини. Широкий спектр послуг дозволяє провести тестування в найкоротші терміни та з найбільшою ефективністю і точністю результату! Від нас скажемо, що ми рекомендуємо саме біологічні тести, так як вони є досить точними, недорогими та швидкими!

тести

Де використовуються тести на виявлення наркотиків:
Домашні умови – для того, щоб зрозуміти що відбувається з вашим рідним, за найменших же підозр чи змін в поведінці, краще перестрахуйтеся та проведіть аналіз.

Роботодавці – для запобігання надзвичайних ситуацій на виробництві чи в різного роду компаніях, краще проводити періодичне тестування своїх співробітників, щоб ті, під дією наркотиків на створили халепи.

Криміналістика – для розуміння тих чи інших вчинків людини. Та щоб зрозуміти, що саме спонукало людину піти на злочин.

Медицина – щоб правильно призначити будь-яке лікування, варто розуміти що вживає людина. До прикладу, якщо перед проведенням операції чи будь якого іншого хірургічного втручання, прийняти опіоїди – то анестезія, яку буде вводити лікар просто не подіє!
Насправді, областей застосування значно більше ніж ми навели вам. Варто розуміти, що найголовніше – це вчасне визначення наркозалежного у вас вдома!

Висновок

Отож, що можна зрозуміти з наданої інформації? Тестування на наркотики – це дієвий метод запобігання та профілактики вживання. Повірте, якщо ви періодично будете перевіряти свою дитину чи рідного на вживання, то перед кожним наступним прийомом наркотиків від два рази подумає, чи потрібно воно йому!
Клініка Пульс проводить тестування за всіма відомими методами та типами. Більше того, ви можете отримати абсолютно безкоштовну анонімну онлайн консультацію, як це правильно зробити у домашніх умовах. Якщо ж ви не можете це зробити – то ми навіть можемо організувати послугу виїзного тестування!
Пам’ятайте, вчасно виявлена хвороба – це половина успіху в лікуванні!

Перегляньте відгуки наших клієнтів

Результат залежить від твоїх дій!

Почни лікування вже сьогодні!

Одужуй з комфортом із клінікою ПУЛЬС!

За додатковою інформацією – телефонуйте +380990040485 або +380980708772

Література

Наші соціальні мережі

Схожі статті

13 Відповідей

 1. Простий ефективний спосіб це снайпер 10 але , зараз багато наркотиків які не показують звичайні тести , тому доводиться звертатися на клініку там є тести які все покажуть 👌

 2. Дякую за інформацію! Тепер розумію як зробити тест на наркотики вдома, коли в тому буде необхідність!

 3. Дійсно тестування на наркотики в наш час на дуже високому рівні. Не потрібно тижнями чекати на результат аналізів. Але головне памʼятати що потрібно це робити не пізніше двох діб після вживання.

 4. Це добре що є методи завдяки яким можно виявити вживання наркотиків.Бо знаю сам що завдяки таким методам багато кому змогли допомогти вчасно.

 5. Тест на даний час актуальний, так як складно розпізнати по стану дитини вживала вона чи ні, доки це стане явно замітно по ній – може бути запізно, тому тестування дуже важливо, щоб завчасно зреагувати та надати допомогу.

 6. На даний час існує купа тестів на наркотики,та найбільш відомий тест *Снайпер*,так як його можно зробити вдома в він майже точно показує речовину,яку вживала людина.Сам проходив такий тест ,який точно показав речовини ,які я вживав напередодні.

 7. Цікава інформація!Дійсно зовні не завжди можливо оприділити,що вживає близька людина..Залежні гарно ховають своє життя.Тести це гарний та дієвий метод для визначення речовини..Від цього залежить як далі будуть діяти,при наданні допомоги…а вона буде потрібна

 8. Дійсно корисна річ для батьків,які помітили хочаб якісь зміни у поведінці своєї дитини, краще виявити проблему на начальних стадіях, і не чекати на серйозні наслідки до яких може призвести вживання.

 9. Скажу так що наркозалежні на місці не стоять і з часом знаходять як обійти тест так що вважаю що тест повинні проводити кваліфіковані люди

 10. Так тестування дуже дієве,майже ніколи не помиляється.Дуже добре що воно продається мойже у всіх аптеках але потрібно правильно його роботи,краще звернутися до професіоналів.

 11. Якщо б всі батьки знали про такі тести то набагато би більше молоді зупинялось вчасно не доходячи до більш серйозних наслідків .

 12. Я обманював своїх рідних підмішуючи в мочу лимонну кислоту,і я таким образом обманював ТЕС,який нічого не обнаружував. Мої друзі умодрялись в шприц наберати мочу людей які не вживають… У таких тестах потрібен максимальний контроль людини яка їх здає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *