Алкогольна залежність в Україні та її корекція методом “підшивка”

( офіційні відгуки Гугл Україна про клініку “Пульс” та нашу роботу можна – подивитись тут )

Нажаль, порахувати точні статистичні дані стосовно смертності від алкоголізму в нашій країні, та і у світі в цілому просто неможливо. Але те що проблема алкогольної залежності приходить в кожну третю сім’ю – це всім відомий факт! Очевидно, що така хвороба, як алкозалежність не може пройти сама по собі, як головний біль.. Ця хвороба смертельна, прогресуюча та рецедивуюча! З огляду на те, що алкоголізм прогресує в житті залежного, можна зробити заключення, що алкозалежність потрібно лікувати. В цій статті ми вам розкажемо про кілька дієвих сучасних методів лікування алкоголізму. Додамо, що вчасне втручання в проблему залежності дає вам шанс на успішний результат. Тому не ризикуйте життям і здоров’ям – вчасно звертайтесь за допомогою до професіоналів.

Симптоми алкогольної залежності.

Так, як алкоголізм це хвороба, то вона має свої симптоми та стадії розвитку, дивлячись на які, можна зрозуміти, чи є у вас чи ваших рідних алкозалежність:Абстинентний синдром (похмілля)Проблеми зі здоров’ям (серце, печінка, інші органи)Зростання кількості вживаного спиртного для отримання бажаного ефекту.Нехтування соціальними обов’язками для того щоб знову випити.Фінансові проблеми в сім’ї (кредити, борги, позики)Депресії та психози, коли не вдається отримати спиртне.Це тільки основні симптоми хвороби. Якщо ви помітили в себе чи ваших рідних щось, із вище зазначеного, то радимо вам проконсультуватися у нарколога чи психіатра. Пам’ятайте, що вчасно виявлена будь-яка хвороба – це вже половина успіху в лікуванні!

Методи лікування алкоголізму

Дана залежність успішно піддається лікуванню. Об’єктивно говорячи, що стовідсоткового результату у виздоровленні досягти не вдасться. Було б нечесно, з нашої строни, давати вам неправдиві дані та обіцянки, але при правильному підході до лікування – шанс на виздоровлення є у кожного! Що стосується методів лікування – то є безліч напрямків. І варто зазначити, що в даному процесі все індивідуально. Комусь допомагає підшивка і кодування.

Хтось обирає психосоціальну реабілітацію та роботу з психологом. Дехто звертається за допомогою до священників і таке інше.. Головне, звернутися за допомогою, поки ще не стало пізно. Коли ще наслідки вживання алкоголю можна виправити. Всі зазначені методи, ми використовуємо при лікуванні в нашій клініці Пульс. Сьогодні ми розглянемо медикаментозні методи лікування алкогольної залежності, а саме кодування Еспераль та підшивка Торпедо.

Кодування методом Еспераль

Що таке кодування методом Еспераль? Це досить дієвий медикаментозний метод лікування від алкоголізму. Суть методу полягає в тому, що хворому, ін’єкційно вводять в організм медикамент, під назвою Еспераль. Це всім відомий та ефективний препарат, який застосовують по всьому світу. Як діє препарат? Даний медикамент вводиться внутрішньом’язово. Деякий чай іде на те, щоб препарат розсмоктався по всьому організму. Після цього, пацієнт отримає бажаний ефект. За рахунок дії Еспераль, у залежного на фізичному рівні знижується потяг до вживання спиртного.

А у випадку неконтрольованого чи випадкового вживання будь-якої речовини на основі етилового спирту – буде моментальна болюча реакція для організму, основними ознаками якої будуть: Тахікардія Запаморочення голови Нудота та рвотні рефлекси Судоми по всьому організму Передінфарктний стан. Отож, потрібно розуміти, що кодування від алкоголю – це серйозний крок, який треба робити свідомо. Процедуру потрібно проводити в спеціалізованій клініці кваліфікованим лікарем наркологом. За кілька днів до уколу, залежний повинен повністю відмовитись від вживання алкоголю та його похідних. Це потрібно для досягнення максимального ефекту від дії Еспераль та для запобігання неконтрольованих ситуацій. За більш детальною інформацією, стосовно підготовки до уколу Есперал, ви можете звернутись за абсолютно анонімною безкоштовною консультацією до фахівців нашої клініки Пульс.

Підшивка Торпедо

Підшивка Торпето – це не менш дієвий, також медикаментозний, метод лікування алкогольної залежності людини. Як саме діє препарат, та як виглядає процедура? Діючою речовиною при підшивці Торпедо являється препарат американського походження, а саме – Дісульфірам. Підшивка Торпедо – це простонародна назва. Пішла вона від того, що препарат вводиться в організм залежної людини у вигляді невеличкої капсули, що своїм виглядом нагадує корабельну торпеду.

Від цього і така назва. Сам процес підшивання капсули вимагає ретельної підготовки і відповідної спеціалізації лікаря. У простій лікарні, чи вдома ви не зможете провести цю процедуру на належному рівні. Трішки розкажемо, як це відбувається в нашій клініці Пульс, що знаходиться у місті Львів.. Попередньо, ви проходите консультацію з лікарем наркологом, де ми визначимо ступінь розвитку хвороби конкретно у Вашому випадку.

Після чого, за необхідністю, ми проведемо вам курс медичної детоксикації, щоб очистити організм від шкідливих токсин та наситити його вітамінами. Процедура детоксикації безболісна та суттєво полегшить ваш фізичний та емоційний стан. Залежний може і не проходити курс детоксу, але тоді від нього вимагається повна хімічна чистота від вживання алкоголю на протязі 2-х діб.

Наступним етапом після перед процедурної детоксикації буде сама підшивка Торпедо. Лікар нарколог вам введе місцеву анестезію в те місце, де буде робитися підшивка(новокаїн, лідокаїн або інші). Це повинні бути м’які тканини тіла (сідниці, живіт та ін.). Сама процедура не займає багато часу, та є абсолютно безболісною.

Проте, потребує ретельної підготовки та стерильного процесу. Тому і рекомендуємо вам звертатися за допомогою до професіоналів з клініки Пульс. Після процедури ви далі можете займатися своїми справами та виконувати соціальні обов’язки. Додатково, ви отримаєте допоміжні рекомендації стосовно харчування та способу життя на деякий початковий період після кодування від алкоголю. Механізм дії препарату а організмі такий же як і при кодуванню препаратом Еспераль.

Він впливає на ті ж самі рецептори та викликає приблизно схожу зворотною реакцію при вживанні етилового спирту або його похідних.

Аналіз та порівняння методів кодування

Вище в статті ми познайомили вас з двома найбільш дієвими медикаментозними методами кодування від алкоголю. В чому ж різниця між ними? Давайте спробуємо пояснити.. Механізм дії на організм залежного буде однаковим, як при ін’єкції препаратом Еспераль та і при підшивці Торпедо. Різниця полягає в методі вводу в організм залежного.

При кодуванні методом Еспераль вам введуть діючу речовину у вигляді гелю за допомогою шприца. Це вимагає меншої кваліфікації від лікаря та не потрібно допоміжного персоналу. При підшивці торпедо вам зроблять невеликий надріз, куди зашиють маленьку капсулу з діючою речовиною Дісульфірам. Що стосується надійності та ефективності: згідно статистичного опитування кількість позитивних результатів дещо більша при підшивці Торпедо. Лікарі відмічають такі ж показники. Як щодо терміну дії обох препаратів в організмі? Дієвий ефект при кодуванні Еспераль зберігається на протязі одного календарного року. При підшивці – ви можете розраховувати на ремісію до трьох років.

Після закінчення прогнозованого терміну дії обох речовин лікарі рекомендують проводити процедуру повторно. Це дозволить вам жити без залежності від алкоголю та будувати щасливе життя. Стосовно побічних дій від препарату.. Згідно досліджень – то ніяких побічних ефектів не спостерігалося. Головне – утримуватись від випадкового вживання напоїв, які можуть містити етиловий спирт. Якщо говорити про індивідуальні протипоказання, то тут краще особисто поспілкуватися з лікарем, який робитиме процедуру та провести додаткові обстеження за необхідності.

Підсумки

Отож, які висновки можна зробити з наведеної вище інформації? Підшивка Торпедо та кодування препаратом Еспераль – це сучасні та дієві медикаментозні методи лікування від алкоголізму. Але варто відмітити, що якщо ви вже і обрали якийсь із цих методів – то вам варто звернутись за допомогою до професійних лікарів, щоб не натрапити на людей, які займаються тим без відповідного дозволу. Чим наражають життя і здоров’я пацієнта на небезпеку! В клініці Пульс ми надаємо послуги по кодуванню обома способами. Звертайтесь за номером безкоштовної гарячої лінії, що вказана на сайті та почніть шлях до одужання вже сьогодні!

Всі залежні перестають вживати – деяким це вдається зробити ще за життя…

Не ризикуй життям і здоров’ям себе та своїх рідних, зроби перший крок вже сьогодні!

Виздоровлюй комфортно з клінікою ПУЛЬС!

Поширені питання та відповіді:

Що таке алкоголізм?

Алкоголізм – це хронічне, прогресуюче захворювання, яке характеризується неконтрольованим споживанням алкогольних напоїв, незважаючи на негативні фізичні, психологічні та соціальні наслідки.

Які основні симптоми алкогольної залежності?

Основні симптоми включають абстинентний синдром (похмілля), зростання кількості вживаного спиртного для отримання бажаного ефекту, нехтування соціальними обов’язками, фінансові проблеми в сім’ї, а також депресії та психози при неможливості отримати спиртне.

Що таке кодування методом Есперал?

Кодування Есперал – це медикаментозний метод лікування алкоголізму, що включає ін’єкційне введення препарату Еспераль, який знижує потяг до вживання алкоголю на фізичному рівні та викликає негативні фізіологічні реакції при споживанні алкоголю.

Як діє підшивка Торпедо?

Підшивка Торпедо – це процедура, під час якої вводиться капсула з діючою речовиною Дісульфірам, що впливає на метаболізм етилового спирту в організмі, викликаючи неприємні фізіологічні реакції при споживанні алкоголю.

Яка різниця між кодуванням Есперал та підшивкою Торпедо?

Основна різниця полягає у методі введення лікарських засобів. Кодування Есперал здійснюється через ін’єкцію гелю, тоді як при підшивці Торпедо використовується невеликий надріз для введення капсули з діючою речовиною.

Як довго діють Есперал і Торпедо?

Ефект від кодування Есперал зазвичай триває близько одного року, в той час як підшивка Торпедо може забезпечити ремісію до трьох років.

Чи є побічні ефекти від Есперал та Торпедо?

Згідно досліджень, серйозних побічних ефектів не спостерігалося, проте важливо уникати випадкового вживання алкоголю, оскільки це може призвести до серйозних фізіологічних реакцій.

Як обрати метод лікування?

Вибір методу лікування має базуватися на індивідуальних особливостях пацієнта, ступені залежності та рекомендаціях кваліфікованого нарколога. Важливо звернутися за професійною допомогою в спеціалізовану клініку.

Література

Балякин Ст. А. Токсикологія та експертиза алкогольного сп’яніння. М.: Медицина, 1962. 

Бехтерева Н. П. Нейрофізіологічні аспекти психічної діяльності. Л.: Медицина, 1974. 

Дворяк С. В. Хронічний алкоголізм і андрогенна активність // Біологічні та медичні аспекти алкоголізму. М., 1984

Наші соціальні мережі

Схожі статті

14 Відповідей

 1. Найдієвіший спосіб лікування алкоголізму, це стаціонарне лікування де будуть працювати психологи. Якщо вирішили піти швидким шляхом вирішення проблеми , а саме робити підшивку або кодування перевіряйте ліцензію та клініку.

 2. Дякую за інформацію!В мене багато знайомих підшивались і основна маса людей жили нормально,та не починали знову вживати.Рахую,що це дієвий метод у боротьбі із вживанням.

 3. Повністю згідний зі своєчасним виявленням,тому що час відіграє велику роль. Зазвичай ми боїмось признатись в тому що наші рідні залежні,навіть тоді коли є явні признаки,за того що ми їх любимо не хочемо признати їх хворобу,та їх оправдуємо.

 4. В мене багато знайомих які вживали довгий період часу, їм допомогла підшивка і зараз їхнє життя змінилось.Вони тверезі успішні люди.

 5. Дійсно кодування і підшивка слугують реальною підтримкою для виздоровлення залежних людей.
  Дуже важливо індивідуально і вірно підібрати метод.

 6. Вважаю що всі способи гарни, якщо вони допомогають. І у кожного індивідуально. Я кодувався и підшивався,але хватало на де якій час, и я чекав того часа.Менять треба мислення,треба заново вчитися жить в трезвости. Але знаю многіх,кто кодувався и досі трезвие и успішні.

 7. В свій час побоялась кодуватися , здавалося що це дуже складно і т. д. Можливо якщо би прочитала щось такого типу раніше то не затягнула би вживання і цей жах закінчився раніше . Класно що ви цим займаєтесь і так все детально розписуєте для людей . Як на мене то важливий той момент , що у вас відразу всі сфери послуг на місці .

 8. Цікава інформація, хотілося б більше знати про критерії по яким можна впевнитись в кваліфікації лікарів і якості самого препарату, крім того як повірити на слово)))

 9. Кодування це швидкий спосіб який не потребує зусиль зі сторони залежного і якщо людина вип’є наслідки можуть бути плачевні для організму. На мою думку більш ефективною є реабілітація та робота з психологами,щоб залежний зрозумів свою проблему і як з нею жити та справлятись .

 10. Підшивка, то надійна страховка для тих хто ще не устоявся у тверезості.Бо час в цьому випадку іде на користь і до людини приходить розуміння .Дійсно для всіх свій індивідуальний підхід.

 11. Діевий спосіб залишитись тверезим.Є багато знайомих які підшились і тверезі.Добре що ви цим займаетесь.Важливо щоб кодування підбирали і робили професіонали

 12. Корисна інформація. Головне щоб людина залежна від алкоголю зізналась собі , що вона залежна і була готова припинить приймати алкоголь і довірити своє здоров’я лікарям.
  Я думаю , що в клініці їй ще раз дуже ретельно роз’яснять що до чого і проведуть належні процедури.

 13. Добре що є такий варіант зі швидким вирішенням проблеми , як кодування або підшивка , бо не у всіх є час на лікування стаціонарне☝️

 14. Цікава інформація. Дійсно кодування це е один із способів побороти залежність. І багатьом вона допомогає.Тільки необхідно підбирати професійного ліцензінованого спеціаліста.Але я вважаю що реабілітація дієвіша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *