Алкогольна залежність є найрозповсюдженішою з усіх типів і видів залежності на території України. На жаль ця проблема не оминає ні багатих ані бідних людей, їй абсолютно все одно з якої ти сім’ї чи прошарку суспільства, їй все одно яка в тебе освіта чи рівень інтелекту, вона просто приходить в твою сім’ю і руйнує її. Після багатьох невдалих спроб самостійно кинути вживати алкоголь, люди лікування алкогольної залежності просто опускають руки і перестають боротися, що в кінцевому результаті призводить до смерті чи каліцтва. Проте є альтернатива смерті – це сучасні методики лікування алкоголізму! Вже кілька десятиліть люди за допомогою психотерапії, кодування, підшивання та медикаментів успішно реалізують лікування алкогольної залежності.

     Найбільш дієвим методом лікування є комплексний підхід з використанням психотерапії та медикаментів. Займатися процесом мають кваліфіковані та профільні фахівці психотерапії залежності. Процес розпочинається з огляду лікаря нарколога та психіатра, після чого робиться індивідуальне призначення та детоксикація всього організму пацієнта. Наступним кроком при лікуванні алкоголізму є етап психосоціальної реабілітації в стаціонарі клініки. На цьому етапі пацієнт працює над корекцією свого мислення та поведінки, в чому йому допомагають дипломовані психологи та консультанти з хімічної залежності. Пацієнт отримує кваліфіковану допомогу та психологічну підтримку за новітніми методиками, яку використовують провідні країни світу. Кінцевим кроком при комплексному підході буде етап соціальної адаптації залежної людини в суспільстві. На цьому етапі людина вчиться повністю володіти собою, своїми почуттями та емоціями, що дозволить їй побудувати щасливе та наповнене життя без алкоголю.

    До сучасних методів лікування алкоголізму фахівці також відносять кодування, підшивку та хімічну блокаду від алкоголю за допомогою відомих та сучасних медичних препаратів. Ці препарати на фізичному рівні максимально знижують потяг до алкоголю, а у випадку мінімального вживання – викликають моментальну хімічну реакцію, що змусить залежного відмовитись від продовження вживання! Кодування чи підшивка повинна проводитись лікарем, а сам залежний повинен бути підготовленим до цієї процедури. Пацієнт, попередньо, проходить медичний огляд та отримує належну інформацію щодо препарату та методу його введення. 

    Окремим, але невід’ємним напрямком при терапії залежності є робота з рідними пацієнта. Наша клініка надає цілодобову психологічну допомогу та підтримку для рідних людини, яка проходить лікування алкогольної залежності. Окремий психолог систематично проводить семінари та терапевтичні групи для сім’ї пацієнта. Це вагомий і важливий аспект, який потрібно враховувати при виборі реабілітаційного центру!

    Зазвичай залежні та їх рідні не завжди розуміють з чим вони зіткнулися та як правильно підібрати правильний та сучасний метод лікування алкоголізму. Люди роками живуть в проблемі залежності і не бачать виходу, при цьому отруюють не тільки своє життя, а й життя всієї своєї сім’ї. В цьому вони потребують допомоги фахівця. В стаціонарі клініки можна отримати належну консультацію спеціаліста та правильно підібрати медикаментозний та психологічний план лікування. Кожен пацієнт потребує індивідуального підходу в процесі психосоціальної реабілітації. Важливо не опускати руки та все ж таки звернутись за допомогою до професіоналів! Головне – зробити перший крок назустріч собі новому в щасливому житті без алкоголю!П

Поширені питання та відповідь на них:

Яка мета Наркологічної клініки “ПУЛЬС”?
Метою клініки є допомога в збереженні здоров’я, встановленні рівноваги та наданні підтримки на кожному кроці шляху до відновлення пацієнтів, що борються з наркотичною залежністю.

Які методи реабілітації використовуються в клініці?
Клініка використовує психо-соціальну реабілітацію, що включає індивідуальні та групові сесії психотерапії для розв’язання психологічних проблем та розвитку стратегій подолання стресу. Також навчають навичкам уникнення ситуацій, що спонукають до повернення до наркотиків.

Що включає процес ресоціалізації в клініці?
Ресоціалізація допомагає пацієнтам відновити психосоціальну інтеграцію та впоратися зі змінами у житті. Вона включає навчання навичкам самообслуговування, вдосконалення комунікаційних навичок, відновлення відносин з родиною та друзями, а також професійну підготовку та допомогу у пошуку роботи.

Які результати досягнула Наркологічна клініка “ПУЛЬС”?
За 12 років успішної роботи клініка відновила 356 сімей, допомагаючи пацієнтам подолати наркотичну залежність. Клініка пишається своєю успішною історією та відданістю роботі з пацієнтами.

Як зв’язатися з Наркологічною клінікою “ПУЛЬС”?
Зв’язатися з клінікою можна за телефонами (099) 004-04-85 або (098) 070-87-72. Також можна заповнити форму на сайті, і представник клініки зателефонує протягом 5 хвилин.

Література

Як розмовляти з дітьми про наркотики. Автор: Стівен Артерберн Джим Бернс

Співзалежність у разі алкоголізму та наркоманії. Автор: Москаленко В.Д. | Сімейна терапія

Автор: Богдана Т. Вороновича “АЛКОГОЛІЗМ: природа, лікування, одужання”

Наші соціальні мережі

Схожі статті

18 Відповідей

 1. Дуже пізнавальна стаття.Дякую за інформацію,покажу близькій людині,яка зараз в запої.Дай Бог щоб це щмотивувало його приїхати на лікування!

 2. Багато на що відкрили очі. Насправді було багато питань які мене турбували, але коли прочитала цю інформацію отримала багато відповідей , на свої питання .Дякую вам за те що ви робите.

 3. Прочитав статтю..дякую за інформацію.Хотілося б побільше таких цікавих і інформативних роздумів..Вибираю для рідного метод лікування і не розуміюся в цьому.. дякую що допомогли.

 4. Насправді важлива інформація, якої не вистачає в інших джерелах, заявилася надія на те що вихід є, дякую за вашу роботу

 5. Нарешті хоть хтось може все пояснити доступними і простими словами стосовно цієї проблеми. Дуже сподіваюсь що ви будите і надалі допомагати залежним адже особисто знаю людей яким ви змогли врятувати своє життя .

 6. Насправді корисна інформація, подивися на проблему з іншої сторони, з’явилася надія що не все втрачено, і є можливість покращити життя

 7. Дізнався багато нового про залежність, що це хвороба і вона лікуєтся! Зацікавився етапом адаптації в суспільстві, вірю що є шанс на одужання

 8. Доволі детальна інформація, зрозумів проблему більше ніж раніше, поділюся з другом що вже довго в проблемі сподіваюся що вона зможе повпливати на його рішення лікуватися

 9. Дана стаття є дуже корисна і правдива, тому якщо склалася така ситуація , що хтось з близьких має такий недуг, то з даною проблемою не потрібно затягувати і краще в такому випадку звертатись до спеціалістів.

 10. Це те, що треба моїй знайомій родини.
  Тепер я їм підкажу куди треба звертатися.

 11. Дізнався про проблему набагато глибше, про проблему, пораджу знайомому звернутися саме до вас

 12. Хочу всім, хто ще вагається, порадити не зволікати з лікуванням, бо час дуже важливий для людини з залежністю і, нажаль, його не повернути.Дякую за вашу працю!

  1. Доволі розповсюдження проблема в наш час, мало хто її усвідомлює або шукає виходу, можливо це через брак інформації, дякую що ви її надаїте

 13. Прочитавши дану статтю, я відкрив для себе відповіді на питання, які мене давно турбували. Прийшло розуміння що не варто зволікати, а діяти якомога скоріше !

 14. Відповідає на всі питання, дуже корисна інформація, мало де можна знайти подробиці і що з цим робити, дякую за вашу роботу та увагу

 15. Вам треба про цю проблему писати як можна більше! Адже все просто і доступно, завдяки вам рятуються багато життів ! Щиро дякую вам за таку велику працю !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *