Огляд проблеми залежності від Альфа ПВП

( офіційні відгуки Гугл Україна про клініку “Пульс” та нашу роботу можна – подивитись тут )

В цій статті піде мова про актуальність проблеми вживання цього страшного наркотику в середині нашого суспільства. Нажаль, ця біда досить розповсюджена, а кількість залежних від «солі» (це вулична назва) людей постійно зростає! Зокрема, це зумовлено легкодоступністю та дешевизною цієї речовини.

       Найбільше в проблему наркотичної залежності від Альфа ПВП потрапляють підлітки у віковій категорії 15-18 років. Рідше, це можуть бути дорослі свідомі люди. Часті випадки, коли вже залежна від опіоїдів чи інших наркотиків, людина змінює вид речовини і переходить на вживання солі.

     Особливістю даного наркотика є те – що він приносить миттєве максимальне задоволення та неконтрольовану ейфорію. Але варто розуміти, що розвиток залежності починається  з першого вживання, а психічні розлади вже можуть прогресувати після кількох мінімальних прийомів цієї речовини!

Історія появи Альфа ПВП

A PVP була розроблена німецькою фармацевтичною компанією Boehringer Ingelheim в 1970-х роках минулого століття. Як і всі інші наркотики, цей препарат розробляли в якості медикаментів для лікування так стимуляції Центральної Нервової Системи. Планувалося також лікування різноманітних психічних розладів особистості. Однак, залежні стали масово використовувати сіль в якості наркотика. Чому так сталося? Тому що, сам синтез речовини є досить дешевим хімічним процесом і його навіть можна проводити в домашніх умовах. Вартість компонентів також суттєво дешевше, ніж при виготовленні інших видів наркотиків. Завдяки цим факторам залежність від солі стала стрімко поширюватись у суспільстві. Швидкі темпи поширення та розвиток наркозалежності від «Альфи» зростали в геометричній прогресії.

Спочатку проблема поглинула Сполучені Штати Америки а потім вже і Європу та інші Азійські країни. В 2010-х роках почався продаж Альфа ПВП під виглядом солі для ванн. Це були кристали різного кольору, що здавалися безпечним продуктом. Найбільшого піку популярності Альфа ПВП набула 2015-х роках. Ось тоді вже проблему почали активно обговорювати в ЗМІ. Але просто саме обговорення не приносило ніяких результатів і темпи поширення тільки збільшувалися. Ситуація вийшла з під контролю Всесвітньої Організації Здоров’я і в результаті використання даного препарату заборонили до застосування в усіх країнах світу. На даний момент ця заборона діє по всіх країнах на законодавчому рівні. Проте залежність від солі нікуди не поділася!

Принцип дії та особливості A-PVP

Альфа ПВП – це синтетичний психоактивний стимулятор класу катинонів. Він являє собою дезметиловий аналог піровалерона. Викликає надшвидку і дуже сильну хімічну залежність.

     Принцип дії на нервову систему: даний наркотик стимулює швидке виділення дофоміну і норадреналіну в головний мозок, що викликає майже миттєве задоволення і ейфорію. Жодна інша психоактивна речовена не дає такого швидкого ефекту при вживанні. На початкових етапах вживання, людина, після прийому солі, відчуває значне покращення самопочуття, прилив енегрії, покращується концентрація уваги та моторика рухів.. Здається, що ти знайшов найкраще «задоволення» в світі, з яким ніщо не зрівняється..  Але то тільки при перших прийомах. Далі у вас починає розвиватися наркотична залежність.

     Ейфоричний ефект і наркотична дія відчувається на протязі 30-40 хвилин після прийому. Пікове задоволення буде спостерігатися лише в перших 10 хвилин. Повністю дія наркотика закінчується на протязі близько одної години після кожного прийому. Дані часові інтервали – це просто загальний приклад. Все залежить від способу і методу введення Альфа ПВП в організм, але різниця буде не суттєва. Є кілька способів прийому солі:

Універсальність методів введення цього наркотику також додає «+» у скарбничку цього препарату, якщо це можна так назвати. Та виділяє його з поміж всіх інших психоактивних речовин.

    Як же виявити, що ваш рідний чи знайомий вживає саме Альфа ПВП? Що потрібно робити в даній ситуації, коли у вас з’явилися підозри щодо залежності? Існує ряд особливих ознак поведінки та психічних станів, які вам вкажуть на те, що ви зіткнулися саме з проблемою вживання солі. Якщо бути відвертими і говорити прямо – то особливо і досліджувати нічого не потрібно буде. Додаткові тести також будуть зайвими. Скажемо так – сольовика (сленгова назва залежних) видно здалеку і неозброєним оком. У  таких залежних будуть наступні симптоми при вживанні альфи:

Це основні з симптомів при вживанні Альфа PVP. Варто зазначити, що їх набагато більше. Це можуть бути і проблеми з серцем у вигляді тахікардії. Різноманітні захворювання і висипи на шкірі та інше..

     Якщо ви все ж таки запідозрили, що ця залежність пробралася у вашу сім’ю – то краще звернутися за кваліфікованою консультацією до профільних фахівців з клініки Пульс.

Наслідки вживання «Солі»

Вживання цього наркотику – це завжди лотерея! Ви не можете спрогнозувати наслідки кожного наступного прийому. Вони будуть практично завжди непередбачуваними і з кожним наступним вживанням все тяжчими і більш руйнівними. Розкриємо вам основні з загроз наркотичної залежності від солі, з якими ви зіткнетесь:

Сіль – це найстрашніший наркотик. Людина повністю деградує як фізично так і психічно. І якщо порівняти цю залежність з алкоголізмом, який може розвиватись роками, а то і десятиліттями – то тут все набагато швидше! Сольовики рідко зможуть провживати до двох років. Зазвичай людина за пів року вживання Альфи перепроживе всі етапи і зіткнеться з усіма симптомами, про які ми розповіли вище!

Висновки

Отож, залежність від Альфа PVP – це одна з найстрашніших проблем сьогодення. Суспільство хотіло винайти ліки, а в результаті розробило некеровану бомбу великої руйнівної дії!

     Проте варто сказати, що не все так погано і безнадійно! Ця залежність вже успішно лікується в нашій клініці Пульс. Безперечно, для того щоб вилікувати «сольовика» знадобиться значно більше часу і зусиль, ніж при лікуванні алкоголізму чи залежності від опіоїдів. Але все можливо! Головне – вчасно звернутися за допомогою, поки ще можна щось зробити. Тому що при вживанні солі кожен наступний прийом може стати останнім і людина назавжди залишиться в своєму ілюзорному галюциногенному світі!

+380990040485 або +380980708772.

Результат залежить від твоїх дій!

Почни лікування вже сьогодні!

Одужуй з комфортом із клінікою ПУЛЬС!

Поширені питання та відповіді:

Що таке Альфа ПВП?

Альфа ПВП (альфа-пирролидинопентіофенон) – це синтетичний психоактивний стимулятор класу катинонів, який має сильний вплив на центральну нервову систему. Він викликає виражену ейфорію та підвищення рівня активності, але також спричиняє серйозну залежність та психічні розлади.

Як з’явився Альфа ПВП?

Альфа ПВП була розроблена в 1970-х роках німецькою фармацевтичною компанією Boehringer Ingelheim. Початково вона була призначена для стимуляції ЦНС і лікування різних психічних розладів, але згодом почала використовуватися як наркотик через легкість синтезу та низьку вартість компонентів.

Які основні загрози пов’язані з вживанням Альфа ПВП?

Основні загрози включають серцеві напади через передозування, параноїдальну шизофренію, галюцинації, агресію, неврози, спроби самогубства, руйнування фізичного здоров’я, асоціальну поведінку, сексуальні злочини, кримінальну поведінку, зараження ВІЛ/СНІДом, гепатитами та інші серйозні наслідки.

Як можна виявити, що людина вживає Альфа ПВП?

Основні ознаки включають агресивну поведінку, параноїдальні розлади, слухові галюцинації, швидку втрату ваги, безсоння, відсутність апетиту, фінансові труднощі та проблеми з законом.

Як лікується залежність від Альфа ПВП?

Лікування залежності від Альфа ПВП вимагає комплексного підходу, включаючи медичну допомогу, психотерапію, соціальну реабілітацію та, у деяких випадках, лікарську терапію. Важливо якнайшвидше звернутися за допомогою до професіоналів.

Чому Альфа ПВП так швидко спричиняє залежність?

Альфа ПВП швидко спричиняє залежність через свою здатність стимулювати швидке вивільнення дофаміну та норадреналіну в мозок, що призводить до миттєвого почуття ейфорії та задоволення. Постійне прагнення досягнути цього стану швидко призводить до залежності.

Чи можливо повністю вилікувати залежність від Альфа ПВП?

Так, з відповідним лікуванням і підтримкою можливе повне відновлення від залежності від Альфа ПВП. Важливо пам’ятати, що процес відновлення може бути тривалим і вимагає як медичного втручання, так і сильної мотивації з боку пацієнта.

Література

Наші соціальні мережі

Схожі статті

13 Відповідей

 1. Страшне гівно 💩 від якого гинуть люди 😭 майже кожен 2-й закінчує життя самогубством , або приносить шкоду іншій людині…

 2. На сьогодні найстрашніший наркотик,винищує молодь та сприяє деградації!Сам в свій час повернув не туди та почав вживати цю річ.Хто в тій проблемі обов’язково звертайтесь за допомогою тому що самі незлізете.Знаю з власного досвіду.

 3. Привіт . У мене є такий сумний досвід , зі стажом вживання 2роки. За цей час у мене було декілька передозування та кожного разу коли від них відходив я повертався до вживання . Не зупиняли навіть думка про суїцид. У мене дуже багато знайомих померло саме від солів. Завдяки клініці Пульс я вже не вживаю 2роки. Не зволікайте зі своїм одруженням,бо варіанта два вмерти або лікуватись.

 4. Сіль-страшний наркотик, впливає на психіку людини.Багато знайомих поміняла сіль,и не в гарну сторону.Актуальна тема.

 5. Погоджусь с автором статті. Що соль це дуже страшний наркотик і звикання до нього починається с першого вживання. Знаю на своєму опиті.Сам вживав цілий рік. І почались вже галюцинації слухові,параноя. І добре що звернувся за допомогою до рідних , вони запропонували реабелітацю.Пройшовши яку залишаюсь вже майже 5 років тверезим.

 6. Цікава стаття. Погоджуюсь с автором що соль -це дуже страшний наркотик.Знаю , бо сам вживав солі.І була параноя , та голоси. Но завдяки реабелітації покинув вживання

 7. Які жахливі наслідки вживання від цьої речовини…Вчасно звернутися за допомогою,то єдиний вихід…На жаль не всі усвідомлюють що психічні розлади можуть залишитися на все життя….

 8. Сіль то сильна штука,дешева легко купити пару прийомів і вже самому бросить нереально.Я пробував чуть з розуму не зійшов ,не розумів де правда а де ілюзія

  1. Інтересно і зрозуміло написано. Дуже важкий наркотик на моїх очах близький друг за два місяці максимально зруйнував своє життя цим наркотиком , тільки фізично похудав на 20 кілограм. Дякую за те що ділитися такою інформацією

 9. Дуже цікава стаття, вперше бачу щоб писали про солі, повчально. Знаю хлопця який вже психологічно трошки був не в собі через цей наркотик і здавалося що все, життя закінчилось в нього. Потім через два роки випадково зустрілись і я була в шоці, переді мною стояла нормальна повністю адекватна людина. Розповів що батьки не витримали знущань у віддали його на психосоціальну реабілітацію, де і справді змогли допомогти . Тому те що ви робите для людей це сильно і вартує великої поваги !

 10. Дуже страшний наркотик. Буквально 2 прийоми і самому вже кинуту нереально. Потрібна тільки кваліфікована допомога. Багато дітей на нього підсіло.

 11. В мене від цієї інформації мурахи по шкірі. Це жах… Дай Бог , щоб нікого не торкнулось таке лихо.
  Добре, що є такі клініки де рятують залежних від цієї гидоти..
  Бажаю всім батькам бути уважними до своїх дітей і до їх ” розваг”🥺

 12. Соляки – то жесть! Знаю випадки, коли абсолютно нормальний хлопець після прийому тої солі перетворювався в злочинця.. Бігав за чоловіками і тваринами в пошуках сексу (

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *