Загальні поняття та терміни

Алкогольна детоксикація – це полегшення стану організму після алкогольного отруєння етиловим спиртом. Зняття всіх симптомів похмілля та послідуюче насичення організму вітамінами.  Зазвичай, стан похмілля наступає після довготривалого запою або просто після сильного перепою під час гулянки чи свята. Нехтувати цими станом категорично забороняється! Люди не завжди приділяють належну увагу для свого організму, що може мати фатальні наслідки! Після перепою зазвичай Ви відчуваєте очевидні симптоми, які ми наведемо нижче:

Це приклад основних симптомів при алкогольному отруєнні.

Якщо ви помітили в себе, чи своїх рідних хоча б кілька з цих симптомів – то вам терміново потрібно звернутися до лікарів, щоб наслідки не мали критичного результату для життя і здоров’я людини. Якщо вчасно не вивести людину зі стану абстинентного синдрому і залишити її без медичної допомоги в стані похмілля – то можуть бути непрогнозовані результати, такі як:

Тому дуже важливо вчасно надати кваліфіковану медичну допомогу для пацієнта. І зовсім не важливо, чи то людина знаходиться в алкогольній залежності, чи просто випила зайвого. Отримати повноцінну і розгорнуту консультацію ви можете в безпосередньо в нашій клініці Пульс у Львові. Або, якщо немає можливості приїхати – просто телефонуйте і отримаєте інформацію онлайн.

Методи та переваги детоксу

Основною і найважливішою перевагою швидкого прокапування від алкоголю буде те, що ви не наражаєте свій організм на ризик та знімаєте всі симптоми алкоголізму. Все частіше люди вибирають правильний шлях і звертаються до нас за допомогою. Бо, як вже розповідали вище, можуть бути непоправимі наслідки для організму пацієнта. Варто згадати, що крім проблем зі здоров’ям, якщо вчасно не провести детокс, можуть з’являтися і соціальні проблеми. До прикладу, ви вчора «перепили», а вже завтра у вас важлива зустріч чи поїздка, від яких потрібно буде відмовлятися, бо не дозволяє стан здоров’я. Все це впливає на вашу особистість і роль у суспільстві, що негативно висвітлює людину не з кращої сторони. Щоб цьому запобігти – краще вчасно прокапатись від алкоголю. Це ви можете зробити як в стаціонарі клініки Пульс, так і викликати нарколога на дім. Щоб вам провели абсолютно анонімну детоксикацію в комфортних для вас умовах.

    З досвіду фахівців скажемо, що детоксикацію від алкоголю потрібно проводити під чітким наглядом лікарів. В сім’ях, де прийшла проблема алкогольної залежності, рідні дуже часто пробують провести детокс самостійно, не маючи на те ні знань, ні розуміння. Ставлять капельниці з глюкозою, що категорично заборонено на початку прокапування. Читають незрозумілі та не кваліфіковані поради в інтернеті. Думають, що все пройде само собою і таке інше.. Зазвичай це призводить до того, що все ж таки звертаються до лікарів або в гіршому випадку – потрібно вже везти пацієнта в реанімацію!

детоксикація
детоксикація

Щоб цього уникнути – варто все робити профільним лікарям!

     Що стосується препаратів та призначень, то тут все індивідуально. В кожного залежного різний стан розвитку хвороби і різні прояви абстинентного синдрому, тобто похмілля. Ви спочатку проходите обстеження. Лікар досліджує анамез хвороби і потім отримуєте призначення. Об’єктивно говорячи, є препарати, які універсальні при алкогольній інтоксикації. Це препарати вітамінної групи А, В, С та ін.. Але суто вітамінами, зняти симптоми похмілля вам не вдасться і це дуже ризиковано. Якщо б це можна було робити тільки з допомогою вітамінів, то не існувало б стаціонарів, клінік та наркологічних диспансерів. Можна було б просто піти в аптеку і купити зичайні вітаміни. Але нажаль, все набагато серйозніше ніж може здатися на перший погляд! Крім препаратів вітамінної групи, пацієнту виписуються препарати, які швидкими темпами виводять токсини з організму та знімають набряк мозку, полегшують травлення та кровообіг в організмі. То можуть бути: маніт, реосорбілакт, аспаркам та інші.. Ці препарати вводяться ін’єкційно через капельницю. Але знову ж таки, вам не потрібно опиратися на цю інформацію і намагатися застосувати її вдома. При алкогольній детоксикації – все індивідуально і під наглядом лікаря нарколога та медсестр! Крім вище згаданих медикаментів, пацієнт приймає заспокійливі та обов’язково снодійні. Але з міркувань безпеки, щоб ви не застосовували їх вдома без нагляду, ми не будемо розкривати назви та дозування таких препаратів. Це можуть бути не тільки снодійні а й препарати з розряду транквілізаторів. Бо буває так, що пацієнт до нас потрапляє в дуже складному стані з відсутністю сну. В такому випадку, якщо не налагодити хоча б медикаментозний сон – то епілепсія або біла гарячка неминуча. Після проходження цих медикаментозних процедур і швидкого прокапування від алкоголю – фізичний стан пацієнта швидко поліпшується і налагоджуються всі процеси в організмі.

     Сама по собі швидка детоксикація – це важлива процедура для виходу з алкогольної залежності. Але крім цього, в нашій клініці, ви маєте змогу пройти не тільки детокс, а й отримати консультацію психіатра та допомогу  психологів. Після успішного прокапування від алкоголю настає період ремісії, тобто тверезого життя, а її довжина залежить від Вас. Краще буде, якщо ви додатково отримаєте рекомендації і призначення   від нашого психіатра. Вам, за необхідності, пропишуть антидепресанти   або нейролептики, щоб краще і успішніше боротися з тягою до алкоголю. Але повторимось: тільки якщо в тому буде гостра необхідність. Бо кожен випадок унікальний і потребує індивідуального підходу.

     Тож варто не нехтувати своїм життям і здоров’ям та вчасно звертатися до лікарів. Крім детоксикації та капельниць, у нашій клініці Пульс, ви зможете попрацювати з психологом в індивідуальній терапії. Психологічна допомога та підтримка – це невід’ємний етап одужання від алкогольної залежності. Без цього ви ризикуєте знову потрапити до лап алкогольної залежності і повторно проходити всі ті етапи, які ми навели вище.

Заключення

Отож давайте підведемо підсумки отриманої інформації. Ні для кого не секрет, що синдром похмілля буде в будь-якому випадку, якщо перевищити дозу вживаного алкоголю. Можливо вам і вдасться, чи вдавалось побороти його симптоми самостійно, але варто відмітити, що це велике навантаження на організм та ризик для життя. Краще звернутися за допомогою до професіоналів та пройти якісну детоксикацію в клініці чи з виїздом лікарів до вас до дому. Необхідно провести детокс в найкоротші терміни після запою, коли ще наслідки для здоров’я не смертельні. Коли ще головний мозок може функціонувати повноцінно а людина ще не перетворилася в «овоч». Але варто відмітити, що то тільки перший етап виздоровлення!

    Основними рекомендаціями після прокапування будуть:

За більш розгорнутою консультацією та поясненням Ви можете телефонувати на наші номери цілодобово!  Пам’ятайте: не вчасно надана допомога може призвести до смертельного випадку або каліцтва!

Цінуй своє життя і здоров’я!

Виздоровлюй комфортно з клінікою ПУЛЬС!

Що таке алкогольна детоксикація?

Алкогольна детоксикація – це процес полегшення стану організму після алкогольного отруєння, який включає зняття симптомів похмілля та насичення організму вітамінами.

Які основні симптоми алкогольного отруєння?

Основні симптоми включають нудоту, рвоту, запаморочення, високий тиск та пульс, фізичне безсилля, оніміння кінцівок, відсутність сну та апетиту, а також безпричинні тривоги.

Які наслідки можуть бути, якщо не лікувати алкогольне отруєння?

Неліковане алкогольне отруєння може призвести до епілепсії, білої гарячки, паралічу, інсульту, інфаркту або навіть смерті.

Які методи детоксикації існують?

Детоксикація може включати прокапування вітамінами, використання медикаментів для виведення токсинів, полегшення травлення та кровообігу, а також прийом заспокійливих і снодійних препаратів під наглядом лікарів.

Чи можна провести алкогольну детоксикацію вдома?

Самостійна детоксикація без медичного нагляду не рекомендується через високий ризик ускладнень. Процедура має проводитися під наглядом кваліфікованих медичних працівників.

Чому важливо звернутися до лікарів для детоксикації?

Професійна медична допомога забезпечує безпечне і ефективне лікування, мінімізуючи ризики для здоров’я та життя, а також допомагає уникнути непоправних наслідків алкогольного отруєння.

Які додаткові послуги надає клініка Пульс у Львові?

Клініка надає не тільки детоксикаційні послуги, але й психологічну підтримку, консультації психіатра, а також можливість пройти курс лікування від алкогольної залежності.

Література

Донськой, Д. О. Про роль соціально-орієнтованих методів лікування алкогольної залежності / Д. О. Донськой, А. В. Копитов

Андрєєва, Л. А. Медична профілактика надмірного вживання алкоголю : автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук

Наші соціальні мережі

Схожі статті

10 Відповідей

 1. Доброго дня!Дуже цікава стаття.Дійсно такий вид як детоксикація,дуже допомагає людям які не мають сили щоб самим стриматись та перебороти абстинентний синдром.І дійсно має значення хто проводить огляд та призначає лікування.Тому що всі індивідуальні та організм також.У когось складніше це все пройде,а хтось і легко відійде.Проте після якісної детоксикації я згідний,що потрібно ще й з психологами спілкуватись.Щиро дякую за інформацію.Всім здоров,я!

 2. Привіт. З особистого досвіду скажу що без допомоги тяжко справитись і я завжди усугубояв свій стан похміллям. Відійти самостійно тяжко і без наслідків це наврядчи вийде. В клініці постійний контроль вашого стану і детоксикація дуже сильно помагає організму справитись з токсинами які попадають в організ з алкоголем. Мінімілізуйте наслідки свого вживання завдяки клініці та спеціалістів.

 3. Дуже інформативна стаття. Маю надію , що людина яка більше дізнається , що існує клініка в якій не осудять , а щіро допоможуть : хоч в одужанні, хоч просто зняти симптоми отруєння организма алкоголем , то вона обов’язково звернеться за допомогою.

  1. Дуже цікава інформація, багато цікавих термінів яких я не знав, мені сподобалось що детоксикацію можна робити на дому, приїдуть спеціалісти і допоможуть. Це гарна ідея.

 4. Алкогольна інтоксикаціястрашна справа…якщо вчасно не прийняти міри,то може закінчитися летально…Сам особисто знаю і такі випадки!
  Тому вважаю що потрібно вчасно реагувати ,тобто робити детоксикацію !Яка допомагає вивести хворого з прикрого стану!!!

 5. Гарна стаття і цикава. Вихід с запою дуже важливо проводити під наглядом лікаря. Важливо щоб тебя не осудили и спілкувалися с пониманием.шоб ти знову не продолжил вживать и це лучше робити під наглядом спеціалістів Взагалі таких статей треба писати більше и інформації про залежність,бо це проблема.

 6. В моєї подруги була епілепсія , ми тоді були разом на дворі. Я злякалась і викликала швидку, вони приїхали як приступ вже закінчився , накривали за те що їх викликали і поїхали нічого навіть не зробивши. Вночі в неї зʼявилась біла гарячка а на ранок вже з мамою вирішили їхати на центр . Тільки там надали кваліфіковану детоксикацію і насправді відповідально підійшли до її хвороби, зараз твереза .
  В цій статті дуже чітко все прописано , було б добре якщо люди не займались самолікуванням і не доводили себе до критичних станів , адже може все закінчитись дуже плачевно .

 7. Головне не займатися самолікуванням вдома , тому що наслідки можуть бути навіть смертельні або пацієнт може лишитися інвалідом на все життя…

 8. В даний час залежна людина яка хоче вийти з проблеми вживання сама не зможе подолати цей стан,коли забирають речовину,і стає дійсно погано.Тому детоксикація це вихід!Але якісна та професійна.Робити звичайно треба це у спец закладах.

 9. Дуже цікава стаття. І буду згодні з тим ,що детоксикацію необхідно проводити під наглядом спеціалістів.Бо проводивши самостійно детоксикацію можно прийти до дуже фатальних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *